Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Audi A6 allroad quattro w leasingu i kredycie

Cena rynkowa niejednego modelu Audi może być sporą barierą zakupową. Nikt jednak nie mówi o zakupie za gotówkę ani nawet przy wykorzystaniu klasycznych form finansowania. Pojawiły się przecież na rynku rozwiązania takie jak kredyt i leasing JAK ABONAMENT, dzięki którym już wkrótce możesz jeździć swoim nowym Audi A6 allroad quattro – i nie musisz mieć nawet złotówki. Przypatrzmy się drugiemu z nich.

Volkswagen Financial Services wśród swoich leasingowych propozycji umieścił leasing Audi Perfect Lease – propozycję finansowania na zasadzie abonamentu, w przypadku którego za używanie samochodu płacisz miesięczną ratę o stałej wysokości. Przy czym trudno mówić tu o wysokości, bowiem rata jest zwykle dużo niższa niż przy klasycznych formach finansowania. Dodatkowo nie trzeba mieć gotówki na wkład własny, a o zakończeniu umowy decyduje się po kilku latach – w zależności czy umowa zawarta jest na dwa, trzy czy cztery lata.

Elastyczność to słowo klucz, jeśli chodzi o Audi Perfect Lease. Możesz samodzielnie skonfigurować ratę swojego Audi A6 allroad quattro. Wystarczy skorzystać z kalkulatora leasingu. Na ratę ma wpływ wartość parametrów takich jak liczba miesięcy leasingowania, szacunkowy roczny limit kilometrów oraz wysokość wpłaty własnej. Ta ostatnia nie jest wymagana. Dobrze jednak – oczywiście w miarę swoich możliwości – wnieść chociaż niewielki procent, gdyż można wówczas obniżyć jeszcze bardziej miesięczne opłaty.

Leasing JAK ABONAMENT zakłada także elastyczne zakończenie umowy. Zostawiasz swoje Audi A6 allroad quattro, czyli wykupujesz i użytkujesz nadal. Możesz także zwrócić je dealerowi.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt