Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Audi A5 Coupé w leasingu i kredycie

Niska miesięczna rata i elastyczne zakończenie umowy, a to wszystko nawet bez wpłaty własnej? To właśnie leasing dla przedsiębiorców, który zachęca korzyściami.

Audi Perfect Lease, bo o nim mowa, to jedna z opcji finansowych proponowanych przez Volkswagen Financial Services przedsiębiorcom. Jeśli planujesz nabycie dla firmy Audi A5 Coupé, a cena zakupu za gotówkę wydaje się za wysoka, warto wejść na kalkulator leasingowy i obliczyć swoją miesięczną ratę.

Zależy ona od kilku rzeczy: modelu, wysokości wpłaty własnej (0-30%), czasu leasingu (24, 36 lub 48 miesięcy) czy zadeklarowanego rocznego limitu kilometrów. Możesz operować wskaźnikami, tak by dopasować ratę do swoich potrzeb, ale co równie ważne – do swoich możliwości.
Dzięki temu jesteś w stanie bez dużych wyrzeczeń użytkować firmowe Audi A5 Coupé i wymieniać je na nowe nawet co dwa lata.

Co jest ważne dla prowadzenia biznesu? Zaplanowanie budżetu – i to możesz zrobić, wiedząc, że Twoja rata przez dwa, trzy lub cztery lata nie zaskoczy Cię, ponieważ jest stała. Fajnym rozwiązaniem jest także to, że przy zawieraniu umowy nie musisz decydować, jak chcesz ją zakończyć. Nie musisz przecież wiedzieć, czy za kilka lat będziesz potrzebować nowszego modelu Audi A5 Coupé w firmie, czy może użytkowanie dotychczasowego będzie wystarczające. Wtedy wybierzesz: zwrot do salonu albo wykupienie auta.

Oprócz oferty dla przedsiębiorców podobny leasing jest oferowany także osobom prywatnym pod nazwą Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt