Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Audi A4 allroad quattro w leasingu i kredycie

Cena zakupu Audi A4 allroad quattro wydaje Ci się za wysoka? Pomyśl o innych sposobach finansowania, np. Audi Perfect Lease od Volkswagen Financial Services. Na czym polega konkurencyjny dla klasycznych opcji leasing?

Przede wszystkim zakłada on niską ratę. Jak to możliwe, skoro auto nie kosztuje mało? Otóż w przypadku tego finansowania na początku ustalany jest spadek wartości samochodu w czasie trwania umowy. Czyli na raty jest rozłożona jedynie owa utrata, nie wartość Audi A4 allroad quattro w chwili zakupu, a to sprawia, że możemy mówić o znacznie niższej opłacie miesięcznej. Co ważne: jest ona stała przez cały okres leasingowy – żadne niespodziewane koszty Cię nie zaskoczą.

Aby wziąć wspomniany leasing, nie musisz mieć w ogóle wolnej gotówki. Opłata wstępna wynosi tu bowiem od 0 do 30% wartości początkowej auta. Jasne, gdy ją masz, Twoja rata będzie niższa – warto więc przemyśleć i tę opcję. Oprócz opłaty własnej wybierasz czas, w którym chcesz użytkować swoje nowe Audi A4 allroad quattro: dwa, trzy lub nawet cztery lata. Koniec umowy to także czas decyzji o losie auta: zatrzymasz je, a może oddasz do dealera? To kuszące móc jeździć nowym modelem nawet co dwa lata, ale decyzja zawsze leży po Twojej stronie.

Z atrakcyjnej oferty może skorzystać także osoba prywatna, która kupuje Audi A4 allroad quatrro dla siebie. Volkswagen Financial Services przygotował ofertę Audi Perfect Lease dla klientów indywidualnych.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt