Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Audi A4 Limousine w leasingu i kredycie

Nabycie ekskluzywnych samochodów Audi A4 Limousine dla firmy może być wyzwaniem, zwłaszcza gdy potrzebujesz ich więcej. Jest jednak sposób, by cena nie stanowiła przeszkody. Zobacz, co proponuje Volkswagen Financial Services.

Wśród ofert dla osób, które prowadzą biznes, jest leasing Audi Perfect Lease, który może zachęcić. Wystarczy skorzystać z kalkulatora leasingu, żeby obliczyć optymalną ratę, a także porównać ją w razie potrzeby z ratą innego modelu czy w innej konfiguracji. Mała, wydawałoby się, zmiana na skali zmienia wysokość raty.

Twoje Audi A4 Limousine z niską miesięczną ratą i elastycznym zakończeniem umowy, tak byś mógł prowadzić swój biznes bez niespodzianek i naginania budżetu i w każdych okolicznościach był chroniony.

Pomocny konfigurator przydaje się zwłaszcza na początku – przy obliczaniu raty. Możesz to zrobić samodzielnie, ale także z pomocą doradcy Volkswagen Financial Services. Ważne, byś wiedział, jakie parametry chcesz ustawić, oraz mógł je zmienić w razie potrzeby. Czasem bowiem niewielka zmiana sprawi, że rata będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Raz ustaloną ratę opłacasz raz w miesiącu – jest niezmienna przez cały czas trwania umowy leasingu.

Twoje korzyści? Niska rata, która wynika z tego, że spłacasz jedynie utratę wartości początkowej swojego Audi A4 Limousine, którą wrzucisz w koszty prowadzenia działalności, a także możliwość wykupu lub zwrotu do salonu po upływie umowy.

Klienci prywatni mogą skorzystać z Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych. Przedsiębiorcy również z klasycznej formy leasingu: Audi Classic Leasing.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt