Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Audi A3 Sportback w leasingu i kredycie

Atletyczna sylwetka w połączeniu z dynamiczną linią dachu, charakterystyczną linią Tornado wzdłuż krawędzi okien i szerokim dyfuzorem. Audi A3 Sportback nie uznaje kompromisów i już od pierwszego spotkania wyraźnie komunikuje swoje sportowe pochodzenie. W parze z designem idą osiągi, zapewniane przez dynamiczne silniki połączone z 7-stopniową przekładnią S-Tronic, która zmienia przełożenia tak szybko, że praktycznie nie wyczujesz spadku momentu obrotowego. Dynamikę jazdy możesz dostosować za sprawą systemu Audi Drive Select i Audi Magnetic Ride.

We wnętrzu Audi A3 Sportback odnajdziesz opcjonalny system nawigacji MMI plus MMI touch, który łączy zalety map 3D z szerokim wyborem funkcji samochodu. Obsługę systemu ułatwia rozpoznawanie pisma odręcznego i naturalnej mowy. Przed oczami kierowcy zamontowany jest wirtualny kokpit z 12,3-calowym wyświetlaczem, który w czytelny sposób prezentuje najważniejsze informacje. Na ekranie znajduje się wiele układów, m.in. duże wskaźniki prędkościomierza i obrotomierza lub małe wskaźniki w połączeniu z mapą.
Audi A3 Sportback dostępne jest w leasingu konsumenckim Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt