Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Audi A3 Limousine w leasingu i kredycie

Wybierasz auto wysokiej klasy za niewielkie pieniądze? Teraz Audi A3 Limousine możesz mieć za znacznie mniej, niż myślisz. Nie patrz na jego cenę wyjściową i nie sugeruj się nią! Volkswagen Financial Services ma opcje finansowe, które zakładają leasing samochodu, w którym płacisz jedynie za utratę wartości auta w czasie umowy.

Audi Perfect Lease to propozycja leasing dla przedsiębiorców. Rata w tym finansowaniu jest bardzo atrakcyjna. Możesz użyć przydatnego kalkulatora na stronie, żeby zobaczyć, że przy ustawieniu odpowiednich parametrów, zmienia się ona na twoją korzyść.

Okazuje się, że Twoja rata może wynieść nawet 1143 zł netto* – i to przy zerowym wkładzie własnym. Wystarczy wybrać 36 miesięcy jako okres leasingu i 10 tys. limitu kilometrów. Możesz zdecydować o wniesieniu wpłaty własnej, np. 15% wartości Audi A3 Limousine, a rata spada do 749 zł miesięcznie*. Pamiętaj, że im wyższy wkład własny, tym niższa rata. Ty spokojnie prowadzisz firmę i nie martwisz się o budżet – wszystko masz zaplanowane.

Komfortowe jest także elastyczne zakończenie umowy. Pod koniec umowy, jeśli uznasz, że chcesz zakończyć leasing i zatrzymać auto, wykupujesz je. Gdyby okazało się, że bardziej opłaca Ci się wymienić samochód na nowszy model, obecny samochód zwracasz do salonu. Możesz jednocześnie zawrzeć umowę i wziąć w korzystny leasing kolejne Audi A3 Limousine. Jedno jest pewne: ponownie samodzielnie dobierzesz optymalną ratę.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt