Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu JAK ABONAMENT

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Audi A1 Sportback w leasingu i kredycie

Nowe, wysokiej klasy samochody firmowe nie muszą być drogie. Niech nie zniechęca Cię cena, bo użytkowanie Twojego Audi A1 Sportback może kosztować tylko 945 zł netto na miesiąc*! Jak to?

Wystarczy dobrać odpowiednie parametry w kalkulatorze leasingu. Dla tej raty będą to: 5% opłaty wstępnej (5125 zł*), 3 lata trwania leasingu, 10 tys. rocznego limitu kilometrów. Przy czym leasing na ten model można mieć już od 0% opłaty wstępnej, czyli nie musisz mieć wolnej gotówki, a samochód możesz użytkować. Twoja rata w Audi Perfect Lease i tak będzie konkurencyjna w porównaniu z klasycznymi formami finansowania.

Z czego to wynika? Każde auto podczas użytkowania traci na wartości, czyli jest warte znacznie mniej niż w momencie zakupu. Wyżej wspomniana opcja finansowa dla firm oferowana przez Volkswagen Financial Services zakłada, że na raty rozkładana jest właśnie utrata wartości początkowej Twojego Audi A1 Sportback. Co ważne: rata raz ustalona i zapisana w umowie leasingowej nie zmienia się podczas jej trwania. Nie trzeba martwić się o wcześniej zaplanowany firmowy budżet – tutaj nic Cię nie zaskoczy! No może jedynie to, że w ratę wliczony jest także pakiet serwisowy.

Dogodny leasing polega także na tym, że gwarantuje wybór zakończenia umowy. Przy jej zawieraniu nie musisz decydować, co stanie się z Twoim samochodem później. Jest to wygodne, zwłaszcza gdy nie wiesz, jak potoczą się losy np. dopiero co założonej firmy. W zależności od tego pod koniec umowy albo oddasz swoje Audi A1 Sportback do salonu, albo wykupisz i zatrzymasz lub sprzedasz.

* Wyliczenie na dzień 24.03.2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt