Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na pytania

Poznaj zalety Leasingu Jak Abonament

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

2, 3 lub 4 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Nowe, wysokiej klasy samochody firmowe nie muszą być drogie. Niech nie zniechęca Cię cena, bo użytkowanie Twojego Audi A1 Sportback może kosztować tylko 945 zł netto na miesiąc*! Jak to?

Wystarczy dobrać odpowiednie parametry w kalkulatorze leasingu. Dla tej raty będą to: 5% opłaty wstępnej (5125 zł*), 3 lata trwania leasingu, 10 tys. rocznego limitu kilometrów. Przy czym leasing na ten model można mieć już od 0% opłaty wstępnej, czyli nie musisz mieć wolnej gotówki, a samochód możesz użytkować. Twoja rata w Audi Perfect Lease i tak będzie konkurencyjna w porównaniu z klasycznymi formami finansowania.

Z czego to wynika? Każde auto podczas użytkowania traci na wartości, czyli jest warte znacznie mniej niż w momencie zakupu. Wyżej wspomniana opcja finansowa dla firm oferowana przez Volkswagen Financial Services zakłada, że na raty rozkładana jest właśnie utrata wartości początkowej Twojego Audi A1 Sportback. Co ważne: rata raz ustalona i zapisana w umowie leasingowej nie zmienia się podczas jej trwania. Nie trzeba martwić się o wcześniej zaplanowany firmowy budżet – tutaj nic Cię nie zaskoczy! No może jedynie to, że w ratę wliczony jest także pakiet serwisowy.

Dogodny leasing polega także na tym, że gwarantuje wybór zakończenia umowy. Przy jej zawieraniu nie musisz decydować, co stanie się z Twoim samochodem później. Jest to wygodne, zwłaszcza gdy nie wiesz, jak potoczą się losy np. dopiero co założonej firmy. W zależności od tego pod koniec umowy albo oddasz swoje Audi A1 Sportback do salonu, albo wykupisz i zatrzymasz lub sprzedasz.

* Wyliczenie na dzień 24.03.2022 r.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt