Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Audi Perfect Lease

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

2 lub 3 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Klienci, którzy zdecydują się na leasing na auto Audi Q5 w Audi Perfect Lease, mają do wyboru nie tylko długość okresu finansowania, ale również wysokość wpłaty wstępnej, a także sami decydują o rocznym limicie kilometrów. Konfiguracja tych wszystkich zmiennych ma wpływ na wysokość miesięcznej raty leasingowej. Ustalając najkrótszy okres finansowania, możliwie jak najwyższy wkład własny oraz najniższy limit kilometrów otrzymamy najniższą możliwą miesięczną ratę.

W ofercie Audi Perfect Lease na Audi Q5 do wyboru są dwa okresy rozliczeniowe: 24- i 36-miesięczny. Klient może też sam zadecydować, jak wysoka będzie opłata wstępna, którą można określić na od 0% do 30% wartości pojazdu. Dajemy też pełną swobodę przy wyborze rocznego limitu kilometrów, możesz zdecydować się 10 tys. km - 45 tys. km. Co istotne, każdy z wymienionych wyżej warunków można ustalać niezależnie od innych. Dzięki tak dużej elastyczność naszej oferty klient spersonalizuje leasing dokładnie tak jak mu najwygodniej.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt