Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Audi Perfect Lease

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

2 lub 3 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Wybierając Audi Perfect Lease Audi Q2, masz możliwość określenia długości czasu finansowania. Ty decydujesz też o wysokości wpłaty własnej, a także sam ustalasz roczny limit przejechanych kilometrów. Wszystkie te zmienne wpływają na wysokość miesięcznej raty w programie Audi Perfect Lease. W celu uzyskania jak najmniejszej wysokość tej opłaty powinieneś zdecydować się na jak najkrótszy okres leasingu, możliwie wysoki wkład początkowy oraz najniższy roczny limit kilometrów.

Decydują się na SUV-a Audi Q2 w Audi Perfect Lease, możesz sam wybrać długość trwania umowy. W krótszym wariancie będzie to 24 miesiące, a w dłuższym 36 miesięcy. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, jeżeli chodzi o wysokość wpłaty wstępnej i waha się od 0% do 30% wartości samochodu. Do wyboru masz także roczny limit kilometrów, który może wynosić: 10 tys. km - 45 tys. km. Każdą wyżej wymienioną zmienną można ustalać niezależnie od innych.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt