Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Audi Perfect Lease

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

2 lub 3 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Przy wyborze leasingu Audi Perfect Lease Audi Q3 możesz zadecydować o długości okresu finansowania, o wysokości wkładu własnego, a także o rocznym limicie kilometrów. Od tych wszystkich zmiennych zależy wysokość miesięcznej raty. Ta będzie najniższa pod warunkiem, że zdecydujesz się na jak najwyższą wpłatę początkową, najniższy roczny limit kilometrów oraz jak najkrótszy okres finansowania. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Decydując się na kompaktowego SUV-a Audi Q3 w Audi Perfect Lease, możesz wybrać długość trwania umowy – 24 lub 36 miesięcy. Ty ustalasz też wysokość opłaty wstępnej, która może wynosić od 0% do 30% wartości samochodu. Do wyboru masz także roczny limit kilometrów, który może wynosić: 10 tys. km - 45 tys. km. Każdy z warunków ustala się niezależnie od innych, ale każdy z nich będzie miał wpływ na wysokość miesięcznej raty.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt