Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Audi Perfect Lease

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

2 lub 3 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

W Audi A1 Sportback komfort jazdy na możliwie najwyższym poziomie łączy się z dynamiką ruchów i sportowym charakterem. To idealna propozycja dla miłośników opływowego, miejskiego kształtu. Z powodzeniem można łączyć elementy wyposażenia z różnych linii, nadając tym samym każdemu z egzemplarzy spersonalizowany charakter. Wyrazistość kształtów jest znakiem rozpoznawczym Audi A1 Sportback.

Sprawdź leasing Audi A1

Umów się na rozmowę z naszym konsultantem i dowiedz się o korzyściach wynikających z umowy leasingowej. Od czego zacząć? Od kalkulatora leasingu samochodowego. Określ preferowany przez siebie okres finansowania w miesiącach, opłatę wstępną i roczny limit kilometrów. Kalkulator dzięki tym informacjom wyliczy wysokość miesięcznej raty leasingowej. Spotkaj się z nami! Wybierz model auta, wypełnij wniosek leasingowy, wnieś opłatę wstępną i podpisz umowę. Formalności są ograniczone do minimum – tak, abyś mógł stać się szczęśliwym posiadaczem wybranego modelu.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt