Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Audi Perfect Lease

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

2 lub 3 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Wybierając leasing luksusowej flagowej limuzyny Audi A8 w Audi Perfect Lease klient ma możliwość niemal całkowitej personalizacji warunków finansowania. To klient decyduje o wysokości opłaty wstępnej, sam też z góry ustala roczny limit kilometrów oraz długość trwania leasingu. W celu uzyskania jak najniższej miesięcznej raty klient powinien zdecydować się na jak najkrótszy okres eksploatacji, jak największy wkład własny, a także możliwie jak najmniejszy limit przejechanych kilometrów.

Decydując się na leasing Audi A8 w programie Audi Perfect Lease, masz do wyboru 24- oraz 36-miesięczny okres finansowania. Oferta jest też bardzo elastyczna pod względem opłaty wstępnej, którą można określić na 0%-30% wartości samochodu. Klient ma również dużą dowolność przy określeniu rocznego limitu kilometrów od 10 tys. km do 45 tys. km. Każdy z wymienionych wyżej warunków można ustalać niezależnie od innych.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt