Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Audi Perfect Lease

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

2 lub 3 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Klient, który zdecydował się na leasing Audi Perfect Lease Audi A7, ma możliwość wyboru wysokości wkładu własnego, okresu finansowania, a także rocznego limitu przejechanych kilometrów. Jeżeli zależy Ci na jak najniższej miesięcznej racie, powinieneś zdecydować się na możliwie jak najwyższą wpłatę własną, jak najmniejszy roczny limit kilometrów oraz jak najdłuższy okres leasingu. Wszystko zależy jednak od Twoich preferencji.

W przypadku luksusowego modelu Audi A7 klient może wybrać leasing 24-miesięczny lub 36-miesięczny. Wysokość wpłaty własnej w zależności od preferencji może wynosić od 0% do 30% wartości samochodu. Oferta jest na tyle elastyczna, że każdy klient znajdzie dogodną dla siebie konfigurację. Co istotne, każdą zmienną można ustalać niezależnie od innych warunków leasingu. Zaznaczone ustawienia będą miały wpływ na wysokość miesięcznej raty.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt