Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Audi Perfect Lease

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

2 lub 3 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Przy wyborze leasingu Audi Perfect Lease na Audi A5 możesz dostosować warunki spłaty do swoich oczekiwań. Od Ciebie zależy, na jak długi okres finansowania chcesz się zdecydować. Ty również decydujesz o wysokości początkowego wkładu własnego, z którego możesz też zrezygnować. Masz też pełną swobodę wyboru rocznego limitu kilometrów. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Decydując się na długość okresu finansowania, masz do wyboru dwie opcje: 24 lub 36 miesięcy trwania umowy. W przypadku rocznego limitu kilometrów dla modelu Audi A5 możesz zdecydować się na opcję od 10 tys.km do 45 tys. km. Audi Perfect Lease gwarantuje też dużą elastyczność przy podejmowaniu decyzji o wysokości wkładu własnego. Każdy z wymienionych warunków umowy można zmieniać niezależnie od innych i mają one wpływ na wysokość miesięcznej raty. Dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji klient może dostosować wszystkie parametry adekwatnie do swoich potrzeb. Wszystko po to, aby zapewnić kupującemu maksymalną wygodę przy możliwie jak najmniejszych obciążeniach finansowych.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt