Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Audi Perfect Lease

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

2 lub 3 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Przy wyborze leasingu Audi A4 w Audi Perfect Lease możesz dostosować go do swoich potrzeb. Ty decydujesz, jak długi okres finansowania wybierasz. Do Twojej decyzji należy również roczny limit kilometrów, na który się zdecydujesz. Masz też bardzo dużą swobodę przy określaniu wkładu własnego. Przy wyborze najwyższej wpłaty własnej, maksymalnie krótkiego czasu finansowania oraz minimalnego rocznego limitu kilometrów jesteś w stanie uzyskać możliwie jak najniższą miesięczną ratę.

Audi A4 jest dostępne w dwóch okresach finansowania - na 24 lub 36 miesięcy. Oferta Audi Perfect Lease jest też na tyle elastyczna, że daje Ci możliwość wyboru z kilku wysokości wpłaty wstępnej. Możesz zdecydować się na opłatę od 0% do 30% wartości samochodu. Umożliwiamy Ci też wybór rocznego limitu kilometrów od 10 tys.-45 tys. km. Nasz kalkulator jest na tyle elastyczny, że klient może zmieniać poszczególne warunki bez wpływu na inne. Wybrana konfiguracja będzie miała wpływ na wysokość miesięcznej raty

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt