Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Poznaj zalety Audi Perfect Lease

Opłata wstępna od 0% do 30% wartości auta

Niskie miesięczne raty

2 lub 3 letni okres leasingowania

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

Decydując się na leasing Audi A3 Sportback w Audi Perfect Lease, możesz wybrać okres finansowania. Ty decydujesz również o wysokości opłaty wstępnej, a także o rocznym limicie kilometrów. Kwota miesięcznej raty jest uzależniona od długości okresu leasingu, wysokości wpłaty własnej oraz ustalonego limitu kilometrów. Aby uzyskać możliwie jak najniższą miesięczną ratę, trzeba wybrać jak najkrótszy czas użytkowania auta, jak najwyższą wpłatę wstępną oraz jak najmniejszy limit kilometrów.

Przy wyborze leasingu Audi A3 Sportback masz do wyboru dwa okresy finansowania - jeden trwa 24, a drugi 36 miesięcy. Jesteśmy elastyczni w kwestii opłaty wstępnej, która może wynosić od 0% do 30% wartości samochodu. Masz też dużą dowolność w wyborze rocznego limitu kilometrów. Możesz określić go na: 10 tys. - 40 tys. km. Co ważne, każdy z wymienionych wyżej warunków można ustalać niezależnie od innych.

Produkt Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 oraz 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Audi Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt