Poznaj Audi Perfect Lease

Audi Perfect Lease - nowoczesny leasing Audi

  • niskie miesięczne raty leasingowe (spłata wyłącznie utraty wartości samochodu)
  • możliwość dopasowania parametrów oferty do potrzeb firmy (elastyczna wysokość: opłaty wstępnej, okresu finansowania, rocznego przebiegu)
  • brak konieczności opłaty wstępnej
  • komfortowe i swobodne zakończenie umowy z możliwością przejęcia samochodu na własność lub zwrot pojazdu do salonu
  • możliwość regularnej wymiany samochodu na nowy
  • oferta dostępna dla wszystkich modeli Audi
  • wszystkie formalności realizowane z pomocą Doradcy
  • pakiet ubezpieczeń: OC, AC, Assistance, NNW.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Formularz kontaktowy

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla Volkswagen Group Polska sp. z o.o na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat zakupu samochodu marki Audi oraz ogólnych informacji dot. możliwych sposobów finansowania z użyciem telefonu lub adresu e-mail, (jeśli chcesz lub go zostawisz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty. Następnie Twoje zapytanie, jeśli się zgodzisz, przekażemy wybranemu przez Ciebie Autoryzowanemu Dealerowi Audi, który skontaktuje z Tobą celem obsługi Twojego zapytania (Preferowany Dealer). Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi Twojego zapytania.

Administratorem danych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP) oraz jeśli się zgodzisz także Preferowany Dealer, działający na zasadzie współadministrowania.
W przypadku Twojej zgody na przedstawienie oferty finansowej, oferta ta będzie przedstawiona przez Preferowanego Dealera w imieniu odpowiednio Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (oferta kredytowa) oraz Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (oferta leasingowa) – obie z siedzibą w Warszawie (00-124), Rondo ONZ 1. Po przedstawieniu oferty, ani Bank ani Volkswagen Leasing nie będą zatrzymywać i dalej wykorzystywać Twoich danych osobowych

W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji dot. oferty informując konsultanta Centrum Informacji lub Preferowanego Dealera o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody).. Swoje dodatkowe zgody możesz cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vw-group.pl/pl/formularz-cofniecia-zgod albo bezpośrednio w kontakcie z VGP lub z Autoryzowanym Dealerem / Autoryzowanym Partnerem Serwisowym marki Audi.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat naszej oferty finansowej?

Wypełnij Formularz Kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszelkie pytania.

ZGODY OPCJONALNE (DOBROWOLNE)

Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej